укр рус eng

Місія “Святий Валентин. Правильна атмосфера”

До списку
Місія “Святий Валентин. Правильна атмосфера”
07.02.2018
Ви вчасно згадали про свято. Ви знайшли ідеальний подарунок. Але цього недостатньо. Романтичний вечір без ідеального вина приречений. Та не хвилюйтесь — про вино ми вже подбали: гід по ігристим від ламбруско до Шампані та кілька порад до нього.

Ламбруско — просте та демократичне. Фруктове в ароматі, солодке та свіже на смак, легке (бо вміст алкоголю до 9%). Виробляється методом Шарма (вторинна ферментація відбувається в великих металевих чанах).
Від 137 гривень

Кава — ігристе з Іспанії. “Кава” — це не місцевість і не сорт винограду. Дослівно — це “печера”, тобто кам'яний льох, в якому зріє вино. Основні сорти винограду: макабео, парельяда, чарельйо.
Від 322 гривень

 
Просекко — італійське сухе ігристе.Виготовляється з винограду сорту глера, іноді з додаванням сортів вердізо, перера і бьянкетта методом Шарма.
Від 257 гривень


Кремани — це класичний метод шампанізації, тобто виготовляються так само і навіть у Франціі, як Шампань. Але зроблені в Бургундії та Ельзасі, вони вже давно стали самостійною одиницею та не потребують порівняння з Шампан’ю.
Від 652 гривень


Шампань. Шампань — це Шампань.
Від 1397 гривень

 

Кілька порад наостанок:

 

  • Якщо ви хочете спробувати кілька ігристих, то почніть з сухого і далі рухатйтеся по солодкості вгору.
  • Не кладіть вино в морозилку, бо швидка заморозка — це шок для вина. Краще просто в холодильник. Ідеальний варіант — набрати у велику вазу воду навпіл з льодом і поставити туди пляшку.
  • Не варто ставитися до ігристих вин тільки як до аперитиву — вони відмінно поєднуються зі стравами.