укр рус eng

Хересний бренді

До списку
Хересний бренді
30.01.2018
Хересний бренді - це міцний напій (36° -45°), що отримується шляхом витримки виноградного дистиляту в хересних бочках в містах зони витримки хересного регіону, він захищений за походженням.

У хересного бренді є ряд специфічних рис: сувора прив'язка до місцевості і сировини, чітка система витримки, встановлені характеристики дистилятів і визначений ними спиртовий склад. 

Головна особливість хересного бренді в тому, що він витримується в бочках з-під різного хересу. Різноманітність хересів визначає різноманітність хересних бренді.

Найчастіше для витримки хересного бренді використовуються бочки з під Олоросо - вони дозволяють отримати рівний і збалансований напій. Бренді, витриманий в бочках з-під Педро Хіменеса, буде дуже яскравим, насиченим і фактурним. 

Хересний бренді класифікується за терміном витримки і вмістом летючих речовин, причому ці чинники рівнозначні - однієї тільки тривалою витримкою підвищити клас напою не можна. 

 

Виділяють кілька видів хересного бренді за витримкою:


Brandy de Jerez Solera Reserva
повинен витримуватися в бочках понад рік, вміст летючих речовин в ньому має бути не менше 2 грам на літр.

Emilio Lustau Solera Reserva - бурштинового кольору із зеленуватими відблисками. Горіхово-ванільні нотки букету та м'який, але насичений смак. Витримувався в середньому 3 роки в діжках з-під хересу Амонтільядо.

 

Brandy de Jerez Solera Gran Reserva повинен витримуватися в бочках понад три роки, вміст летючих речовин в ньому має бути не менше 3 грам на літр.

Emilio Lustau Solera Gran Reserva - насиченого мідно-червоного кольору з темно-золотистими відблисками. Нотки грецьких горіхів та нуги супроводжуються легкими ароматами тоффі та солодких спецій. Витримувався 10 років у старих діжках з-під хересу Амонтільядо та Олоросо.

Emilio Lustau Solera Gran Reserva Finest Selection - темно-бронзовий колір з відблисками старого золота. В букеті відчутні нотки шоколаду та солодких спецій з горіховою основою. Багатий, виразний горіховий смак переходить в довготривалий пряний післясмак.Бренді Lustau Finest Selection це результат змішування бренді витриманого в 40-50 літніх старих діжкахз-під хересу Амонтільядо, Олоросо та  Педро Хіменес. Середній вік витримки - 15 років.