Інтернет-магазин

Винні погреби

 

Спільно із британською компанією Spiral Cellars встановлюємо унікальні спіральні погреби в Україні.

Стати власником справжнього винного льоху просто

Якщо ви належите до тих людей, які ніколи не тримають вино більше тижня-двох — погріб вам не потрібен. Якщо ж вам подобається завжди мати кілька десятків пляшок вдома, і ви любите зберігати їх місяцями чи роками перед споживанням, тоді є сенс подумати над ідеєю щодо власного погреба.  

Одне із найзручніших рішень — спіральний погріб. Він дасть можливість зберігати сотні пляшок вина в ідеальних умовах скільки завгодно довго! Ви можете купувати вина у великій кількості і витримувати їх роками, аби поспостерігати за тим, як вони еволюціонують. Можете придбати десять вінтажів одного вина і створити власну «вертикальну» колекцію, або скористатися перевагами спеціальних пропозицій, знаючи, що у вас є місце і бездоганні умови для зберігання великих покупок.

Стати власником справжнього винного льоху просто

Cпіральний погріб по-новому відкриє для вас світ вина.

Компанія Spiral Cellars – визнаний експерт у сфері домашнього зберігання вина, що спеціалізується на розробці та встановленні унікальних винних погребів та винних кімнат преміум-класу. За останні тридцять років понад 20 тисяч спіральних погребів було встановлено у Франції і більше 3000 — у Великобританії, де компанія працює з 1981 р.

Завдяки співпраці WINETIME зі Spiral Cellar відтепер спіральні погреби встановлюють і в Україні.

Якщо ви хотіли б отримати консультацію щодо винних погребів, звертаєтеся до

Віталія Ковача
+38 050 562 32 19
kovach.v@winetime.ua